POMÓŻ!

W odróżnieniu od poprzednich podróży, tę w całości finansujemy z własnych środków. Korzystamy jedynie ze sponsoringu rzeczowego, nie finansowego. Podróżując po Azji, widząc nagie, chore dzieci, bezdomnych ludzi, wyzyskiwane plemiona, okrucieństwo wobec zwierząt i inne zjawiska, których istnienie na tym świecie, według naszych, idealistycznych poglądów, jest niedopuszczalne, doszliśmy do wniosku, że są lepsze sposoby lokowania pieniędzy przez ewentualnych sponsorów niż wkładanie ich w nasze kieszenie. Co prawda przesłane nam 30 złotych byłoby w stanie zapewnić nam nocleg i śniadanie, ale wobec tego, że tyle pieniędzy przez miesiąc zarabia niejeden uczciwie pracujący człowiek w Azji, czulibyśmy się niezręcznie.

Chcielibyśmy zaproponować Wam przekazanie datków dla wybranych przez nas organizacji charytatywnych. [Nie mamy z tego żadnych profitów.] Nawet malutkie datki się liczą. Pomóżcie nam zmieniać świat!

Oto organizacje, które wybraliśmy. Ich lista będzie się zmieniać w trakcie podróży. Kliknięcie logo powoduje otwarcie strony organizacji.

SOS WIOSKI DZIECIECEOrganizacja wspomagająca dzieci na całym świecie.WWFOrganizacja dbająca o zwierzęta i kwestie ekologiczne na całym świecie.

WLSOSOrganizacja dbająca o dzikie zwierzęta w Indiach.Clean India – projekt zajmujący się palącym problemem śmieci, brudu i świadomości ekologicznej w Indiach. Chętni do pomocy niech klikną łącze Contribution.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>